Home > Bize Katıl

Bize Katıl

Havâss Dergi’sinde yürüttüğümüz çalışmalarımıza sizler de katılabilir, çalışmalara gönüllü olarak katkı sunabilir ve bu ailenin içerisinde yer alabilirsiniz.

Gönüllü Çevirmenlik
Gönüllü çevirmen olmak ve farklı alanlarda çalışmalarınızı Havâss Yayınlarında değerlendirmek ve insanlara ulaştırmak için aşağıdaki süreçleri izleyebilirsiniz.

Gönüllü çevirmenliğe başvuru yapmadan önce mutlaka okuyunuz…
1- Daha önce farklı alanlarda çeviri yapmış iseniz;
2- Çevirilerde imla ve yazım kurallarına dikkat ettiğinizi düşünüyorsanız;
3- Çeviri editörünü zorlamayacak metinler sunabileceğinizi düşünüyorsanız; başvuruda bulunabilirsiniz.

Gönüllü çevirmen olmak isteyen arkadaşların ilgi alanları şöyle olmalı:
Edebiyat, Felsefe, Sosyoloji, Tarih, Mitoloji, Psikoloji, Teoloji.


Yazarlık
Yazı yazma konusunda tecrübeli, tarih alanında yazılacak ise akademik makale yazımının gerekli şartlarını yerine getirebilen ve yazılarına güvenen kişiler yazarlarımız arasına dahil olabilirler. Yazılarınızı bize aşağıda bulunan mail adresinden gönderebilirsiniz. Tarih, edebiyat, felsefe, sosyoloji, psikoloji, teoloji, düşünce (güncel siyaset dahil değildir) alanlarında yazmış olduğunuz yazıları bize gönderebilirsiniz. Yazılar word dosyasında yazım kurallarına uygun şekilde yazılmış olmalıdır aksi durumdaki yazılar değerlendirmeye dahil edilmemektedir.


Gönüllü Çizerlik
Karikatür çizimler, Illustrator çizimler vb. alanlarda konu odaklı çizim yapabilme yeteneğine sahip kişiler başvuruda bulunabilirler. Çizimler, çizerin ismi ile yayınlanmaktadır.


Sosyal Medya
Sosyal medya üzerinde farklı alanlarda görev almak isteyenler başvuruda bulunabilirler.


Başvuru adresi: bilgi [at] havassdergi.com